Getin Bank

Getin Bank reprezentuje pion bankowości detalicznej Getin Noble Banku, który należy do jednej z największych grup kapitałowych w Polsce - Getin Holding. Getin Noble Bank to aktualnie jeden z najbardziej konkurencyjnych banków na polskim rynku. Bank łączy rozwiązania zarówno dla klientów detalicznych, jak i dla tych najzamożniejszych z sektora Private Banking.

Internetowy Oddział Getin Banku

Getin Online jest Internetowym Oddziałem Getin Banku.

Bank dysponuje placówkami na terenie całego kraju. Jednak Getin Online został stworzony dla tych klientów, którzy chcą mieć dostęp do naszych produktów w dowolnym miejscu w kraju i za granicą. Stawiamy na wygodę, jednocześnie nie zapominając o najważniejszym aspekcie, jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa.

Oferujemy szeroki wachlarz usług dla klientów indywidualnych, którzy potrzebują łatwych i szybkich rozwiązań, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości obsługi. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta, które przejawia się między innymi udostępnieniem każdemu klientowi usług osobistego Internetowego Doradcy Finansowego.

Znajdź nas na Google +
O Nas
Zobacz Film.
Zobacz film

Kompetentni
osobiści doradcy

Każdy klient korzystający z naszych usług otrzymuje indywidualnego doradcę. Doradca dopasuje odpowiednie produkty w oparciu o Twoje preferencje, pomoże w wyborze najkorzystniejszej oferty oraz przypomni Ci o kończących się lokatach.

Dostęp do produktów
przez internet

Już dziś wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom, umożliwiając Ci korzystanie z usług naszego banku wszędzie tam, gdzie masz dostęp do Internetu. W każdej chwili możesz zrobić przelew, czy też sprawdzić stan swojego konta i lokat.

Proste
procedury

Już dziś złóż wniosek, a przekonasz się, jak proste są u nas procedury. Nasz doradca oddzwoni do Ciebie i odpowie na wszystkie pytania.

Indywidualne
podejście do klienta

Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań finansowych. Powiększamy swoją ofertę o produkty, które otwierają przed naszymi klientami nowe możliwości.

Demo systemu

Zobacz jak prosta jest obsługa systemu transakcyjnego Getin Online. Stworzyliśmy go z myślą o wygodzie naszych Klientów nie zapominając o najważniejszych dla bankowości internetowej zasadach bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej
System transakcyjny

Od teraz Getin Online oferuje Ci wygodny, funkcjonalny i innowacyjny system transakcyjny. To Twoje centrum dowodzenia, które z łatwością dostosujesz do własnych potrzeb.

Dowiedz się więcej
Aplikacja Getin Mobile

Najlepsza na świecie bankowość
mobilna! Nowoczesna aplikacja
Getin Mobile zapewnia Ci dostęp
do Getin Online w każdym miejscu
w kraju i na świecie!

Banking Technology Awards 2013 WINNER Dowiedz się więcej