Getin Noble Bank

Jesteśmy częścią Getin Noble Bank Spółka Akcyjna z siedzibą przy ulicy Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa, wpisany do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000304735 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 1080004850, REGON 141334039, wysokość kapitału zakładowego wynosi 2.650.143.319,00 złotych (wpłacony w całości).

Internetowy Oddział Getin Banku

Getin Online jest Internetowym Oddziałem Getin Banku.

Bank dysponuje placówkami na terenie całego kraju. Jednak Getin Online został stworzony dla tych klientów, którzy chcą mieć dostęp do naszych produktów w dowolnym miejscu w kraju i za granicą. Stawiamy na wygodę, jednocześnie nie zapominając o najważniejszym aspekcie, jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa.

Oferujemy szeroki wachlarz usług dla klientów indywidualnych, którzy potrzebują łatwych i szybkich rozwiązań, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości obsługi. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta, które przejawia się między innymi udostępnieniem każdemu klientowi usług osobistego Internetowego Doradcy Finansowego.

Znajdź nas na Google +

O Nas
Zobacz Film
Zobacz film

Kompetentni
osobiści doradcy

Każdy klient korzystający z naszych usług otrzymuje indywidualnego doradcę. Doradca dopasuje odpowiednie produkty w oparciu o Twoje preferencje, pomoże w wyborze najkorzystniejszej oferty oraz przypomni Ci o kończących się lokatach.

Dostęp do produktów
przez internet

Już dziś wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom, umożliwiając Ci korzystanie z usług naszego banku wszędzie tam, gdzie masz dostęp do Internetu. W każdej chwili możesz zrobić przelew, czy też sprawdzić stan swojego konta i lokat.

Proste
procedury

Już dziś złóż wniosek, a przekonasz się, jak proste są u nas procedury. Nasz doradca oddzwoni do Ciebie i odpowie na wszystkie pytania.

Indywidualne
podejście do klienta

Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań finansowych. Powiększamy swoją ofertę o produkty, które otwierają przed naszymi klientami nowe możliwości.

Masz pytania?

Masz pytania? Może potrzebujesz naszej pomocy np. podczas zakładania lokaty? Skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy wszelkiej pomocy z zakresu bankowości Getin Online.

Dowiedz się więcej
Aplikacja Getin Mobile

Najlepsza na świecie bankowość
mobilna! Nowoczesna aplikacja
Getin Mobile zapewnia Ci dostęp
do Getin Online w każdym miejscu
w kraju i na świecie!

Banking Technology Awards 2013 WINNER Dowiedz się więcej
zamknij

Szanowni Państwo,

informujemy, że oferta produktów Getin Online jest już dostępna na głównej stronie banku,

pod adresem www.getinbank.pl. Zapraszamy do jej odwiedzenia. Możecie tam Państwo zakładać

produkty on-line, jak również zapoznać się z pełną ofertą dostępną w oddziałach Getin Banku.

Klienci Getin Online mogą się logować do Bankowości Internetowej za pośrednictwem

obydwu stron w taki sam sposób.