Szczegóły konta Konto z Tabletem Dwa Tablety lub czytnik e-booków do wyboru!
Otwórz konto
Szczegóły konta Konto Fitness 49 zł/mies.1 za Multikarnet sportowy!
Otwórz konto
Szczegóły konta Konto Skarbonkowe Sprawdź ile możesz zyskać!
Otwórz konto
Szczegóły lokaty Lokata Wznosząca od 2,4% do 5% Średnie oprocentowanie wynosi 3,4%
Załóż lokatę
Szczegóły karty Karta kredytowa GET Najprostsza i najwygodniejsza karta kredytowa!
Załóż lokatę
Szczegóły lokaty Rachunek MaklerskiZacznij inwestować!
Załóż lokatę
Szczegóły lokaty Lokata Dynamiczna 3,55%1 Długoterminowe oszczędzanie ze zmiennym oprocentowaniem!
Załóż lokatę
Poznaj nowy system transakcyjny Getin Online
Zobacz film
GETIN ONLINE:

Od teraz Getin Online oferuje Ci wygodny, funkcjonalny i innowacyjny system transakcyjny. To Twoje centrum dowodzenia, które z łatwością dostosujesz do własnych potrzeb.

Dowiedz się więcej
Lokaty Getin Online

Nie wiesz, którą lokatę założyć? Sprawdzając aktualny ranking depozytów w Getin Online, na pewno nie przegapisz oferty, która najbardziej odpowiada Twoim preferencjom. Wszystkie lokaty w jednym miejscu! Sprawdź jak wygodne i bezpieczne jest zakładanie lokat w Getin Online.

Sprawdź ofertę
Konta Getin Online

Szukasz czegoś więcej niż tylko konto internetowe? Sprawdź co oprócz perfekcyjnej bankowości internetowej otrzymasz od Getin Online. Dzięki szerokiej ofercie kont internetowych i połączonych z nią promocji, jesteśmy pewni, że znajdziesz coś dla siebie.

Sprawdź ofertę
Aplikacja Getin Online

Nowoczesna aplikacja Getin Mobile zapewnia Ci dostęp do Getin Online w każdym miejscu w kraju i na świecie! Wystarczy smartfon i stały dostęp do internetu!

Google Play App Store Dowiedz się więcej
Masz pytania?

Masz pytania? Może potrzebujesz naszej pomocy np. podczas zakładania lokaty? Skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy wszelkiej pomocy z zakresu bankowości Getin Online.

Dowiedz się więcej

Bezpieczeństwo

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Środki zgromadzone na wszystkich lokatach w Getin Noble Bank SA z siedzibą w Warszawie objęte są obowiązkowym systemem gwarantowania przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny zgodnie z Ustawą z dnia 14.12.1994 roku o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym (t.j. DzU z 2009 r. Nr 84, poz. 711 ze zm.) do kwoty 100 000 euro.

Maskowanie hasła

Logując się do systemu transakcyjnego, masz możliwość ustawienia funkcji maskowania hasła. Nie będziesz wtedy proszony o podanie swojego hasła w całości. Należy wprowadzać jedynie wybrane losowo znaki. Ustrzega Cię to przed przechwyceniem informacji o jego brzmieniu oraz długości.

Potwierdzenia SMS

Każda operacja wymaga wprowadzenia jednorazowego hasła wysyłanego w postaci SMS-a na wskazany przez Ciebie nr telefonu komórkowego. Taka forma jest bardzo wygodna i bezpieczna, a Ty masz pewność, że nie zostanie wykonana bez Twej wiedzy, żadna transakcja.